O Nas

Celem Stowarzyszenia KNX Professional Polska jest wspieranie i promowanie środowiska zawodowego, zajmującego się wdrażaniem i rozpowszechnianiem systemu KNX. Obejmuje to zarówno Integratorów jak i Producentów i Dystrybutorów. Wsparcie i wzajemna pomoc podczas realizacji inwestycji oraz przepływ informacji na temat nowości, są dla nas kluczowymi aspektami działalności Stowarzyszenia. Zależy nam na dobrych opiniach nt. poprawnie działających systemów KNX oraz na zbudowaniu grona kompetentnych Instalatorów KNX, dlatego proponujemy m.inn. webinary, szkolenia, seminaria,spotkania itp.

Chcemy, żeby strona Stowarzyszenia była wirtualnym miejscem wymiany myśli, problemów realizacyjnych, sukcesów Integratorów. Będzie to przestrzeń również dla Producentów i Dystrybutorów – bez których wsparcie i realizacja projektów Integratora nie jest możliwe.

KNX Professional

System KNX, jako jeden z najbardziej rozbudowanych systemówautomatyki budynkowej, staje się coraz bardziej widoczny na polskim rynku.Dołącz do KNX Professional system.

KNX Training

Stowarzyszenie KNX prowadzi System Certyfikacji CentrówSzkoleniowych. W ten sposób każdy na całym świecie, zainteresowany technologiąKNX, może zgłosić się na szkolenie certyfikowane KNX

KNX Training

Stowarzyszenie KNX prowadzi System Certyfikacji CentrówSzkoleniowych. W ten sposób każdy na całym świecie, zainteresowany technologiąKNX, może zgłosić się na szkolenie certyfikowane KNX

20 Lat KNX

W roku 2020 obchodziliśmy jubileusz dwudziestu lat współpracy z KNX. Od roku 2000 prowadzimy Certyfikowane Szkolenia KNX, uruchamiamy instalacje automatyki domowej i budynkowej opartej na systemie KNX. W roku 2000 mieliśmy przyjemność otworzyć jedno z pierwszych Certyfikowanych Centrów Szkoleniowych KNX w Europie, kształcąc i pomagając w uruchomieniu takich jednostek w Czechach, Rosji, Wielkiej Brytanii, na Ukrainie i Litwie. W trakcie tego czasu zorganizowaliśmy setki szkoleń i prezentacji promując standard KNX wśród instalatorów, integratorów, architektów,projektantów i samych użytkowników automatyki. Wiedza i doświadczenie nabyte w tym okresie czasu, pozwala nam wefektywny sposób przekazywać kompetentne informacje o KNX i pomagać wszystkim,którzy chcą korzystać z możliwości tego systemu. Aby uczcić ten jubileusz w sposób praktyczny, przygotowujemy dlanaszych byłych, obecnych i przyszłych Kursantów niespodziankę. Szczegółyprzedstawimy niebawem! Tymczasem zapraszamy do testowania naszego Laboratorium KNX Online.